1396/1/5 374 بازدید سفیر کوبا توجه به فرهنگ و معرفی کشورهای مختلف در جشنواره نوروزگار برج میلاد را ستود
image

سفیر کوبا همزمان با برپایی جشنواره نوروزگار از بخش های مختلف این جشنواره در برج میلاد بازدید کرد و همچنین توجه به معرفی و فرهنگ و آداب و رسوم ملل مختلف را در این جشنواره ستود.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، ولادیمیر آندره گونزالس کسادا  در حاشیه بازدید از جشنواره نوروزگار برج میلاد با بیان این مطلب افزود: برج میلاد محل مناسبی برای آشنایی مردم کشورهای مختلف با فرهنگ غنی ایرانی است. برج میلاد به نوعی نمایش دهنده عصاره‌ای از فرهنگ و سنت‌های کل ایران  است.

وی همچنین با اشاره به برپایی غرفه کوبا در بخش بین الملل جشنواره نوروزگار  تصریح کرد: بخش بین الملل جشنواره نوروزگار فرصت خوبی برای معرفی فرهنگ کوبا است. در این جشنواره ما توانسته ایم بخش کوچکی از فرهنگ کوبا را با مردم ایران به اشتراک بگذاریم.

گونزالس کسادا  تاکید کرد:  بهترین راه ایجاد پیوند بین دو کشور، تعمیق ارتباطات فرهنگی بین مردم است و ما سعی داریم به موازات اینکه روابط سیاسی‌مان را گسترش می‌دهیم، به تبادل فرهنگی با ایران هم بپردازیم.

وی در پایان درباره جاذبه های گردشگری شهر تهران نیز گفت:   تهران شهری پر از جاذبه است. من در مدت چهارساله مأموریتم در ایران، قسمت‌های مختلف شهر تهران را دیده‌ام و به‌خصوص از دیدن بازار بزرگ تهران خیلی لذت می برم.

print