1396/11/23 67 بازدید بانگ الله اکبر در برج میلاد طنین انداز شد/ نورافشانی ویژه در محوطه برج میلاد
image

مراسم بانگ الله اکبر و نورافشانی به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور خانواده معظم شهدا در برج میلاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، در ابتدای این مراسم که شنبه شب (21 بهمن ماه) در گالری غربی برج میلاد برگزار شد، علی درویش پور مدیرعامل برج میلاد با تقدیر و گرامیداشت یاد شهدا گفت: تجلیل از مقام شامخ این عزیزان برای ما یک تکلیف است و ما مدیون شهدا و ایثار گران  این انقلاب هستیم.

وی با تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود:قطعاً تلاش و پشتکار مردم برای سرنگونی نظام شاهنشاهی به دنیا نشان داد  که ایرانیان همواره بدنبال آزادی خواهی هستند و حضور مردم در هر سال در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشان می دهد که آنها همچنان روی خواسته شان پابرجا هستند.

پخش کلیپ های مرتبط با سال های پیروزی انقلاب اسلامی، سخنرانی حجت الاسلام نقویان و همچنین تواشیح خوانی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

سپس همه مهمانان به سکوی دید باز در ارتفاع 280 متری از تهران رفته و از بلندترین نقطه پایتخت فریاد الله اکبر را سر دادند تا بار دیگر ندای آزادی خواهی و استقلال خود را به گوش جهانیان برسانند.

همچنین مراسم ویژه نورافشانی راس ساعت 21 در محوطه برج میلاد برگزار شد که موجب شور و شعف بازدیدکنندگان شد.

print