1396/12/21 67 بازدید دورهمی پیشکسوتان پرسپولیس در برج میلاد/ دیدار پرسپولیسی ها با مدیرعامل برج میلاد
image

همایش پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با حضور علی پروین، حمید استیلی، محمد پنجعلی و بسیاری از دیگر از پیشکسوتان این باشگاه در سالن سعدی مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد و در حاشیه این مراسم نیز حمید استیلی ، علی پروین و جمعی از پیشکسوتان پرسپولیسی به دیدار مدیرعامل برج میلاد رفتند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، عصر دیروز بسیاری از بزرگان باشگاه پرسپولیس در برج میلاد دور هم آمدند.در این مراسم بسیاری از نامداران پرسپولیس از دهه‌های مختلف حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم که به خاطر رونمایی از سامانه هواداری و پیامکی شرکت پیشکسوتان برگزار شده بود کلیپی از درگذشتگان باشگاه پرسپولیس پخش و خاطرات بزرگان از زنده‌یاد پرویز دهداری تا هادی نوروزی و مهرداد اولادی در طول دو سه دقیقه مرور شد. بعد از آن علی پروین به‌عنوان رییس شرکت پیشکسوتان روی سن رفت و خوشامد گفت. اما حسین کلانی دیگر بزرگ نامدار پرسپولیس صحبت‌های مفصلی داشت و از رسانه‌ها خواست به اقدامات اینچنینی بیشتر بپردازند و به پیشکسوتان کمک کنند. یاسر هاشمی فرزند مرحوم آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی هم لحظاتی صحبت کرد و ضمن ذکر جمله‌ای از آن آیت‌ا... درباره اهمیت ورزش از حضورش در جمع بزرگان پرسپولیس و فوتبال ایران ابراز خوشحالی کرد.

لحظاتی بعد حدادپور روزنامه‌نگار و تاریخ‌نگار پرسپولیس با ذکر خاطراتی از چهره‌های پرسپولیس تمام 27 قهرمانی رسمی این تیم را برشمرد و در بخش بعد مهدی محمد نبی عضو تازه هیات مدیره شرکت پیشکسوتان به صورت تیتروار اقدامات این شرکت را بازگو کرد

در پایان مراسم کلیپی از حمید جاسمیان نخستین کاپیتان پرسپولیس مشهور به سیم خاردار پخش و سپس از وی تجلیل شد که رضا وطنخواه و ناصر ابراهیمی درباره او صحبت کردند. سپس از ضیا عربشاهی و مرتضی فنونی‌زاده اعضای سابق هیات مدیره شرکت پیشکسوتان هم تقدیر به عمل آمد و در پایان علی پروین و محمد پنجعلی روی سن رفتند تا از سامانه هواداری و پیامکی رونمایی کنند.

در پایان این دیدار جمعی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با علی درویش پور دیدار و گفتگو کردند.

print