1397/1/14 177 بازدید حسن رسولی عضو شورای شهر تهران: نظم، شادابی و آرامش بازدیدکنندگان از ویژگی های جشنواره نوروزگار برج میلاد بود
image

عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: یکی از ویژگی های جشنواره نوروزگار برج میلاد نظم، شادابی و آرامش بازدیدکنندگان بود که اینها همه برگرفته از یک برنامه ریزی مناسب برای اجرای جشنواره بود.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، سید حسن رسولی با بیان این مطلب گفت: یکی از کارکردهای برج میلاد از همان ابتدای ساخت این بود که تبدیل به نماد جمهوری اسلامی ایران شود که برای این منظور می بایست در کنار سایر کارکردها جاذبه های گردشگری ایران را به این مکان آورد تا بازدیدکنندگان با آنها آشنا شوند.

وی افزود: در بازدید از جشنواره نوروزگار به عینه دیدم که تا حدودی موسیقی و تئاتر و هنرهای آیینی  و صنایع دستی مردم سراسر ایران به این مکان آورده شده تا اقشار مختلف با فرهنگ و هنر مردم این سرزمین آشنا بشوند. البته معتقدم که باید این دامنه وسعت یافته و از همه ظرفیت هنر و میراث ایران در برج میلاد استفاده کرد تا به معنای واقعی  این مکان به نمادی از فرهنگ، جغرافیا و اطلس بومی مردم ایران زمین تبدیل شود.

به گفته رسولی، آنچه که در جشنواره برج میلاد جاذب بود توجه به سلایق و ایجاد ظرفیت های مختلف برای گروه های سنی به منظور فرهنگ پذیری نسل جدید.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، جشنواره نوروزگار از دوم تا 12 فروردین از ساعت 10 تا 22 میزبان گردشگران در طول این ایام بود.

print