1397/1/22 324 بازدید رونمایی از 11 اپلیکیشن پارسینه در برج میلاد
image

مراسم رونمایی از 11 اپلیکیشن (برنامه کاربردی) اختصاصی موسسه مطبوعاتی پارسینه در برج میلاد تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، سه شنبه شب در مراسم ویژه ای و با حضور هنرمندان، ورزشکاران، شخصیتهای و مقامات سیاسی و فرهنگی کشور در برج میلاد تهران رونمایی از دنیای جدید تلگرامی ها با اپ پارسینه کلید خورد.

حمیدرضا اسکندری مدیرعامل موسسه مطبوعاتی  پارسینه در این مراسم گفت: باتوجه به محدودیت‌های احتمالی برای تلگرام، ما با 9 میلیون مخاطب، اولین اپلیکیشن ایرانی را برای تامین نیاز مخاطبان تلگرام ایجاد کرده‌ایم.

همزمان با زمزمه‌هایی که درباره فیلترینگ پیام‌رسان تلگرام به گوش می‌رسد، مجموعه‌ای از معتبرترین کانال‌های خبری تلگرام، کهکشانی رسانه‌ای شامل انواع اپلیکیشن‌های رسانه‌ای، علمی و سرگرمی را ایجاد کرده‌اند که می‌تواند جای خالی تلگرام را در صورت فیلترینگ احتمالی پر کند.

در این مراسم همچنین دکتر عبدالرضاعزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون اجتماعی مجلس طی سخنانی از اقدام هلدینگ پارسینه در بروز رسانه روش انتشار اخبار در سطح جامعه با تکیه بر روشهای خلاقانه و هوشمند استقبال و تمجید کرد.

در این مراسم که سیاسیون و هنرمندان حضور یافته‌ بودند، بسیاری از مدعوین به تمجید از حرکت خلاقانه پارسینه در معرفی این نرم افزار ویژه پرداختند.

 عبدالرضاعزیزی،علی اعطا، محمدجواد حق شناس، جلال ملکی، عبدالرضا عزیزی، حدیث فولادوند، نیما نکیسا، محمدرضا حیاتی، پرستو صالحی، حمید استیلی، هومن حاجی‌عبداللهی، نسرین نصرتی و جمشید مشایخی و بسیاری از شهرداران و معاونتهای مناطق مختلف تهران و مقامات نیروی انتظامی در این مراسم حضور داشتند.

«خبر پارسی»، «1001زنگ موبایل»، «اخبار شورای پنجم»، «دکتر دیابت»، «کیبورد زیبانویس»، «1001 پس‌زمینه»، «1001 بیو»، «1001 پروفایل»، «چتر»، «1001 کپشن»، «1001 دیالوگ» و «1001 تبریک» از جمله اپلیکیشن‌هایی هستند که در این مراسم از آنها رونمایی شد.

پیش‌بینی می‌شود که با فیلتر احتمالی پیام‌رسان تلگرام، کاربران ایرانی این پیام‌رسان از رسانه‌هایی که ادمین‌های کانال‌های برجسته تلگرام آن را مدیریت می‌کنند استفاده خواهند کرد و بنابراین «خبر پارسی» به‌عنوان جایگزین احتمالی تلگرام برای پر کردن خلاء رسانه‌ای در فضای مجازی مطرح شده است.

استادجمشید مشایخی نیز در این مراسم، با ابراز خوشحالی از حضور در مراسم رونمایی گفت: باارزشترین افراد مملکت جوانها هستند. جوانی که ارزویش این است که سر کار برود و اشتغال داشته و ازدواج کند. جوانهایی که به درد این مملکت میخوردند از این مملکت رفتند.من دو کلمه می گویم‌امیدوارم چنین برنامه هایی باعث شود جوانهای ما بیکار نباشند.

در این مراسم همچنین از تیم جوان و خلاق گروه رسانه ای خبر فوری و همچنین پارسینه از جمله فریماه شیخ الاسلامی، زهرا اسکندری، مجتبی قمری وفا، اشکان رازمند، خشایار عباسی و بابک آقایی که در مسیر پیشرفت پارسینه خدمات و زحمات بسزایی متقبل شدند، با اهدا لوح یادبود، تقدیر به عمل آمد.

print