1397/7/9 118 بازدید بازبینی و کنترل تمامی اجزاء دکل آنتن برج میلاد در عملیات اورهال این مجموعه/ عملیات اورهال تجهیزات فنی و مهندسی مجموعه برج میلاد
image

مدیرعامل برج میلاد از انجام عملیات اورهال یادمان ملی ایرانیان و همچنین بازبینی و کنترل تمامی پیچ های نصب شده دکل آنتن این مجموعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، علی درویش پور با بیان این مطلب  گفت: برج میلاد یک نماد هویتی و یکی از شاخص ترین شاهکارهای توان مهندسی کشور بوده و حفظ و صیانت از این ارزش معنوی یکی از اصلی ترین برنامه های مدیریتی این مجموعه است.

وی ادامه داد: برج میلاد همواره پیشرو در پیاده سازی روش های مدرن نگهداری ساختمان از جمله نگهداری پیشگیرانه(PM)، آنالیز ارتعاشات و ترموگرافی (CM)  در مجموعه شهرداری تهران به شمار می رود.

مدیرعامل برج میلاد با اشاره به عملیات اورهال مجموعه که به روال هر ساله در تعطیلات ایام محرم انجام می گیرد، تصریح کرد: امسال نیز به روال سال های گذشته در طول تعطیلات ایام محرم، جمعی از مهندسان و کارشناسان فنی و نیروهای خدوم برج میلاد در ایام تعطیلات نسبت به اورهال مجموعه اقدام کردند تا در طول ایام سال بتوانیم خدمات بهتری را به بازدیدکنندگان ارائه دهیم.

درویش پور از جمله اقدامات انجام شده را شامل جنرال سرویس پست فوق توزیع ، لایروبی و سرویس اساسی آبنماهای برج میلاد، بازبینی و کنترل تمامی اجزاء دکل آنتن برج میلاد، جنرال سرویس نیروگاه تولید همزمان برق و حرارت (CCHP)، سرویس اساسی نورپردازی حرفه ای برج میلاد ،سرویس اساسی سیستم های آتش نشانی از جمله اعلام حریق ،اطفاء حریق آبی و گازی، سنگ فرش کردن ورودی مرکز همایش های برج میلاد ،تست های عایقی ترانسفورماتورها،سرویس اساسی تمامی دیزل ژنراتورهای مجموعه و ... عنوان کرد.

وی تصریح کرد: نگهداری مجموعه در دستور کار زمانبندی شده بصورت مستمر است؛ و با توجه به لزوم سرویس دهی تمام وقت مجموعه برج میلاد، صرفاً در ایام محدودی از سال چنین فرصتی وجود دارد که  با تلاش و پشتکار شبانه روزی پرسنل، این مهم با دقت ، جدیت و سرعت لازم انجام شد.

print