1398/4/10 173 بازدید توضیحات تکمیلی مدیر روابط عمومی برج میلاد درباره پلمپ یک بازی
image

با توجه به انتشار خبری مبنی بر "پلمب یکی از تجهیزات تفریحی برج میلاد" مدیر ارتباطات و امور بین الملل برج میلاد توضیحاتی را جهت تنویر افکار عمومی ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، جاوید کسری در توضیح انتشار این خبر گفت:  مجموعه تفریحی کاربازیا بهترین و استانداردترین مجموعه آشنایی کودکان با مشاغل مختلف از طریق بازی در سطح کشور بوده که تمامی ابزار و وسایل آن همواره مورد بازبینی و پایش از بُعد ایمنی قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه  در مجموعه کاربازیا مشاغل و بازی های مختلف و بسیار زیادی برای سرگرمی کودکان وجود دارد، افزود: کارشناس محترم اداره استاندارد تمامی 20 بازی موجود در این قسمت را مورد بررسی و سنجش قرار داده که از این میان تنها تشک بازی "ترامپولین و سرسره" که در فضای عمومی مجموعه کاربازیا و بعنوان بخشی از یکی از بازی های آن قرار داده شده است، تا حدی با استانداردهای لازم فاصله داشت؛ به همین دلیل مجموعه برج میلاد سریعاً نسبت به جمع آوری آن اقدام کرد.

مدیر ارتباطات و بین الملل برج میلاد با تاکید بر اینکه مجموعه کاربازیا تنها یکی از بخش های متعدد تفریحی و خدماتی این مجموعه است، افزود: کلیه بخش های برج میلاد با استانداردهای بالا و نظارت مستمر و همچنین براساس پروتکل های بین المللی HSE دائماً در حال رصد و پایش است تا هیچ مشکلی برای بازدیدکنندگان و مراجعه کنندگان به این مجموعه بوجود نیاید.

به گفته کسری، یکی از شعارهای اصلی برج میلاد "تفریح و گردشگری سلامت" است که در این راستا نیز دستورالعمل های ویژه ای تدوین و در اختیار کارکنان و تمامی پیمانکاران گذاشته شده است و همگی ملزم به رعایت آن هستند و عملکردشان مطابق آن پایش مستمر می شود.

print