1396/12/28
کنسرت های نوروزی برج میلاد اعلام شد/ پسر خورشید به برج میلاد می آید

برج میلاد تهران همزمان با آغاز سال جدید و برگزاری ویژه برنامه نوروزگار، کنسرت های ویژه ای را برای شهروندان در نظر گرفته است که مخاطبان می توانند با تهیه بلیت از این کنسرت ها در ایام نوروز استفاده کن...
ادامه مطلب...


1396/12/28
ماشین ها وموتورهای کلاسیک جهان را در برج میلاد تماشا کنید

جشنواره نمايش خودروها و موتورسيكلت هاى لوكس و كلاسيك همزمان با جشنواره نوروزگار برج میلاد از تاريخ 2 لغايت ١٢ فروردين درسالن A و B  سایت نمایشگاهی برج ميلاد برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب...


1396/12/27
برج میلاد در تدارک میزبانی شایسته از مسافران نورزی پایتخت

برج میلاد تهران به عنوان یادمان ملی ایران در آستانه سال جدید در تدارک میزبانی از شهروندان و گردشگران نوروزی پایتخت است تا میزبانی شایسته برای آنها در ایام نوروز باشد.
ادامه مطلب...


1396/12/27
پخش زنده ویژه برنامه شب فیروزه ای از برج میلاد

ویژه برنامه زنده تلویزیونی شب فیروزه ای از امشب یکشنبه 27 اسفند ماه به مناسبت آغاز سال نو با حضور هنرمندان از شبکه 5 از برج میلاد آغاز می شود.
ادامه مطلب...


1396/12/22
بازدید از مجموعه برج میلاد 22 اسفند ماه تا ساعت 17 است

روابط عمومی برج میلاد اعلام کرد که بازدید از مجموعه برج میلاد امروز 22 اسفند ماه تا ساعت 17 است.
ادامه مطلب...


1396/12/22
آئین رونمایی از تندیس آیت الله هاشمی رفسنجانی در موزه مشاهیر برج میلاد برگزار شد

آئین رونمایی از تندیس مرحوم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی  در محل موزه مشاهیر برج میلاد تهران با حضور خانواده آیت الله هاشمی، مدیران و معاونان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر تهران، برگزار شد .
ادامه مطلب...


1396/12/21
نخستین جشنواره بوم گردی برج میلاد افتتاح شد

نخستین نمایشگاه بوم گردی و صنایع دستی برج میلاد با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیرعامل برج میلاد و همچنین جمعی از مدیران گردشگری و شهری در سایت نمایشگاهی برج میلا...
ادامه مطلب...


1396/12/21
دورهمی پیشکسوتان پرسپولیس در برج میلاد/ دیدار پرسپولیسی ها با مدیرعامل برج میلاد

همایش پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با حضور علی پروین، حمید استیلی، محمد پنجعلی و بسیاری از دیگر از پیشکسوتان این باشگاه در سالن سعدی مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد و در حاشیه این مراسم نیز حمید است...
ادامه مطلب...


1396/12/19
نمایشگاه تجاری هند با حضور معاون سفیر این کشور در برج میلاد افتتاح شد

نمایشگاه تجاری هندی Sourc India Iran از امروز (19 اسفند ماه) با حضور تجار هندی و معاون سفیر هند در مرکز همایش های برج میلاد افتتاح شد.
ادامه مطلب...


1396/12/15
مدیرعامل برج میلاد از نفرات برتر مسابقات ورزشی جام فجر برج میلاد تقدیر کرد

مدیرعامل برج میلاد به همراه حمید استیلی و بهنام ابوالقاسم پور از پیشکسوتان فوتبال کشورمان از نفرات برتر مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر تقدیر به عمل آورد.
ادامه مطلب...