1399/4/17
خانواده برج میلاد به پویش "من ماسک می زنم" پیوست

اکنون که به منظور جلوگیری از شیوع ابتلا به ویروس کرونا، زدن ماسک به صورت همگانی الزامی شده است، قصد داریم با کمک هم و در قالب یک پویش تلاش کنیم تا این کار، به فرهنگ عمومی تبدیل شود .
ادامه مطلب...


1399/4/14
سرتیپ نبی زاده از همکاران برج میلاد آسمانی شد

عروج شهادت گونه برادر بزرگوار جناب آقای علی نبی زاده جانباز سرافراز دفاع مقدس و مدير اسبق حراست برج میلاد  را به خانواده بزرگ شهرداری تهران، شرکت برج میلاد و شرکت یادمان سازه و  همرزمان ایشان تسلیت...
ادامه مطلب...


1399/4/10
استقبال از بازگشایی درهای برج میلاد به روی گردشگران/ بازدید ایمن از کرونا

همزمان با باز گشایی برج ایفل پاریس، کارکنان برج میلاد تهران نیز این روزها شرایط متفاوتی را در پساکرونا تجربه می‌کنند.
ادامه مطلب...


1399/4/4
دیدار مدیرعامل و همکاران برج میلاد با خانواده مرحومه نجدی

مراسم یادبود همکارمان سرکار خانم مهری نجدی از پرسنل زحمتکش و تلاشگر مرکز همایش های برج میلاد، با حضور مدیرعامل برج میلاد و جمعی از همکاران با رعایت فاصله اجتماعی در تالار سعدی این مجموعه برگزار شد. ...
ادامه مطلب...


1399/4/2
بازدید رایگان دختران از برج میلاد همزمان با ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها

همزمان با فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) و روز دختر، در برج میلاد امکانی فراهم شده است تا  دختران سرزمینمان بتوانند از این مجموعه فرهنگی- گردشگری بصورت رایگان بازدید کنند.
ادامه مطلب...


1399/4/1
آغاز بازدید گردشگران از برج میلاد با رعایت پروتکل های بهداشتی

گردشگران و شهروندان پایتخت پس از 4 ماه انتظار از صبح امروز (اول تیرماه) با حضور در مجموعه برج میلاد از این ششمین برج مخابراتی دنیا بازدید کردند.
ادامه مطلب...


1399/4/1
آخرین کسوف قرن به روایت تصویر

آخرین خورشید گرفتگی قرن حاضر، صبح امروز اول تیرماه با حضور عموم مردم و علاقه مندان به رصد ستارگان در ضلع غربی برج میلاد برگزار شد.
ادامه مطلب...


1399/3/31
برج میلاد به سوگ همکار نشست

متا سفانه ساعتی پیش باخبر شدیم،خانم مهری نجدی همکار عزیزمان شاغل در مرکز همایش های برج میلاد از بین ما رفت و به رحمت ایزدی پیوست .
ادامه مطلب...


1399/3/31
آخرین خورشید گرفتگی قرن را در برج میلاد تماشا کنید

باشگاه نجوم برج میلاد همزمان با رویداد آخرین خورشید گرفتگی قرن حاضر، امکانی فراهم کرده است که شهروندان بتوانند این پدیده  ویژه و خاص را با تلسکوپ تماشا کنند.
ادامه مطلب...


1399/3/27
بازگشایی برج میلاد از ابتدای تیرماه / برج میلاد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شود

روابط عمومی برج میلاد از بازگشایی مجدد این مجموعه پس از ۴ ماه تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا، از روز یکشنبه اول تیرماه خبر داد.
ادامه مطلب...