Menu

آغاز بازدید گردشگران از برج میلاد با رعایت پروتکل های بهداشتی

گردشگران و شهروندان پایتخت پس از 4 ماه انتظار از صبح امروز (اول تیرماه) با حضور در مجموعه برج میلاد از این ششمین برج مخابراتی دنیا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، این مجموعه  پس از ۴ ماه تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا، از روز یکشنبه اول تیرماه درهای خود را به روی گردشگران و بازدیدکنندگان باز کرد تا بتوانند از بخش های مختلف فرهنگی و گردشگری این مجموعه بازدید کنند. روال بازدید گردشگران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بود و بررسی درجه تب شهروندان در مرحله انجام گرفت. همچنین بازدیدکنندگان در بخش های مختلف بازدید می بایست ماسک بر صورت داشته باشند و دست های خود را با دستگاه های تعبیه شده در مجموعه، ضدعفونی کنند. ...

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، این مجموعه  پس از ۴ ماه تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا، از روز یکشنبه اول تیرماه درهای خود را به روی گردشگران و بازدیدکنندگان باز کرد تا بتوانند از بخش های مختلف فرهنگی و گردشگری این مجموعه بازدید کنند.

روال بازدید گردشگران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بود و بررسی درجه تب شهروندان در مرحله انجام گرفت. همچنین بازدیدکنندگان در بخش های مختلف بازدید می بایست ماسک بر صورت داشته باشند و دست های خود را با دستگاه های تعبیه شده در مجموعه، ضدعفونی کنند.

همچنین پرسنل زحمتکش برج میلاد در بخش خدمات، دائماً در حال ضد عفونی کردن طبقات مختلف بازدید و محوطه لابی برج میلاد هستند.

براساس اعلام روابط عمومی برج میلاد، بازدید شهروندان از این مجموعه جهت رعایت فاصله اجتماعی با محدودیت ظرفیت انجام گرفت.

تمامی پرسنل و بازدیدکنندگان قبل و پس از حضور در مجموعه، باید پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده را بصورت کامل رعایت کنند.

مواردی که رعایت آنها قبل از  ورود به مجموعه ضروری است، به شرح ذیل است:

🔅بازدیدکنندگان حتی المقدور، قبل از ورود به مجموعه برج میلاد نسبت به تهیه بلیت الکترونیکی از سایت اینترنتی برج میلاد تهران اقدام کنند. همچنین تهیه بلیت از طریق گیشه فروش بلیت صرفاً با کارت‌های اعتباری بانک‌ها امکان پذیر است و فروش بلیت با پول نقد انجام نمی‌گیرد.

🔅پوشش ماسک از بدو ورود به مجموعه تا پایان بازدید برای تمامی بازدیدکنندگان الزامی خواهد بود و از ورود بازدیدکنندگان بدون ماسک جلوگیری خواهد شد.

🔅برای پیشگیری از انتقال بیماری‌های حاد تنفسی (کرونا) سنجش حرارت بدون تماس و با کمک تب سنج از کلیه بازدیدکنندگان، به هنگام ورود به برج میلاد صورت می‌گیرد و امکان ورود افراد به برج با درجه تب بالا و یا دیگر علائم بیماری وجود ندارد.

🔅تمام مراحل بازدید با رعایت فاصله اجتماعی بازدیدکنندگان و راهنمایان گردشگری مجموعه برج میلاد صورت خواهد گرفت.

🔅همراه آوردن وسایل اضافی ممنوع می باشد.

🔅بدلیل حفظ فاصله اجتماعی، پذیرش مراجعین در کابین‌های آسانسور با محدودیت صورت می‌گیرد.

🔅به منظور حفظ ایمنی از همراه آوردن کودکان زیر ۷ سال و افراد سالخورده خودداری شود.

🔅مسیر و زمان بازدید با رعایت فاصله اجتماعی و ملاحظات بهداشتی طراحی شده است.

🔅زمان پذیرش از ساعت ۱۰ الی ۲۳ خواهد بود.

🔅به علاقه مندان توصیه می شود بلیت را در همان روزی که قصد بازدید دارند خریداری نمایند.

گزارشگر : milad-author