Menu

86 فیلم برای داوری نهایی جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه "یک دقیقه در قرنطینه" انتخاب شدند/ برگزیدگان نهایی پایان تیرماه معرفی می شوند

هیات انتخاب جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه موبایلی "یک دقیقه در قرنطینه" 86 اثر را برای داوری نهایی  این جشنواره انتخاب کردند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه موبایلی با موضوع " یک دقیقه در قرنطینه" به همت معاونت امور اجتماعی- فرهنگی شهرداری،  برج میلاد و همراهی جمعی از هنرمندان و سینماگران برگزار شد آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه موبایلی "یک دقیقه در قرنطینه"  از اردیبهشت ماه تا پایان خرداد ماه 200 اثر بود که در نهایت هیات بازبینی شامل حسین شوندی،ثریا تیموری و مریم ادیبی 86 اثر را شایسته داوری دانستند. به گفته هیات بازبینی جشنواره، استقبال از جشنو...

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه موبایلی با موضوع " یک دقیقه در قرنطینه" به همت معاونت امور اجتماعی- فرهنگی شهرداری،  برج میلاد و همراهی جمعی از هنرمندان و سینماگران برگزار شد

آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه موبایلی "یک دقیقه در قرنطینه"  از اردیبهشت ماه تا پایان خرداد ماه 200 اثر بود که در نهایت هیات بازبینی شامل حسین شوندی،ثریا تیموری و مریم ادیبی 86 اثر را شایسته داوری دانستند.

به گفته هیات بازبینی جشنواره، استقبال از جشنواره بسیار خوب بوده است و فیلم هایی از دور افتاده ترین شهرهای ایران برای دبیرخانه ارسال شده است.

از میان این 86 اثر، 75 فیلم یک دقیقه ای از ایران و 15 فیلم از کشورهای مختلف دنیا به دبیرخانه ارسال شد که هیات داوران از میان این آثار، سه اثر برتر در بخش داخلی و سه اثر برتر در بخش خارجی را تا پایان تیرماه برگزار می کنند.

مراسم اختتامیه این جشنواره پایان تیرماه به صورت مجازی و با حضور هیات داوری برگزار می شود.

هیات داوران این جشنواره رضا بنفشه خواه، سعید سلطانی، وحید موساییان، غلامحسین شاه علی ، سيروس کهوری نژاد، آزيتاموگويی و  ساغر خواجه اميری هستند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد،این جشنواره با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات مردم جهان در طول دوران قرنطینه در دورانی که با ویروس کووید 19 مبارزه می کردند، راه اندازی شده است تا از قاب دوربین های خود، تجربه های شیرین، تلخ، دلتنگی، بیکاری، شادی و امید و حتی مرگ را به تصویر بکشند.

گزارشگر : milad-author