Menu

بازتاب خبری سیرک ماشین تهران در خبرگزاری رویترز

نخستین سیرک ماشین ایران بعنوان چهارمین نوآوری کرونایی برج میلاد، پس از کنسرت‌های آنلاین، سینما ماشین  و جشنواره فیلم «یک دقیقه قرنطینه» بازتاب جهانی پیدا کرده و هم اکنون خبرگزاری رویترز بخش‌هایی از اجرای سیرک ‌ماشین و همچنین استقبال شهروندان تهرانی را روی خروجی خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد،در بخش‌هایی از این گزارش آمده است که مردم تهران می‌توانند در شرایط کاملاً ایمن و بدور از کرونا، لحظات شاد و سرگرم کننده‌ای را از داخل ماشین تجربه کنند . همچنین در این گزارش با اشاره به نظرات شهروندان تهرانی ذکر شد، برگزاری این رویداد در شرایط ویژه کرونا که مردم از ترس ابتلا به ایت بیماری هیچ سرگرمی ندارند، بسیار خوب بوده است و حتی بسیاری از شهروندان خواستار اجرای برنامه‌های  مشابه در برج میلاد شده‌اند . گزارش رویترز از سیرک ماشین برج میلاد نشان می‌دهد...

به گزارش روابط عمومی برج میلاد،در بخش‌هایی از این گزارش آمده است که مردم تهران می‌توانند در شرایط کاملاً ایمن و بدور از کرونا، لحظات شاد و سرگرم کننده‌ای را از داخل ماشین تجربه کنند.

همچنین در این گزارش با اشاره به نظرات شهروندان تهرانی ذکر شد، برگزاری این رویداد در شرایط ویژه کرونا که مردم از ترس ابتلا به ایت بیماری هیچ سرگرمی ندارند، بسیار خوب بوده است و حتی بسیاری از شهروندان خواستار اجرای برنامه‌های  مشابه در برج میلاد شده‌اند.

گزارش رویترز از سیرک ماشین برج میلاد نشان می‌دهد که این مجموعه فرهنگی - گردشگری توانسته است در میان تمام برج‌های مخابراتی دنیا به بخشی از وظایف خود برای پر کردن اوقات فراغت شهروندان در روزهایی که همه دچار استرس و نگرانی برای بیماری کووید۱۹ هستند، بخوبی عمل کند.

سیرک ماشین برج میلاد، با حضور هنرمندان بین المللی از هفت کشور دنیا بعنوان چهارمین نوآوری کرونایی برج میلاد  از اواخر تیرماه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در برج میلاد افتتاح و این رویداد تا پایان مرداد ماه ادامه دارد.

لازم به ذکر است که این سیرک ماشین با هماهنگی‌ و مجوز ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، به منظور سرگرمی و پرکردن اوقات فراغت شهروندان در روزهای بلند و کرونایی تابستان فعالیت خود را در برج میلاد آغاز کرده است.

گزارشگر : milad-author