Menu

ورزشکار ایرانی رکورد بالا رفتن از پله های برج میلاد را با پاهای بسته شکست

رضا محمدی ورزشکار ایرانی موفق شد با طی کردن 1693 پله با پاهای بسته، رکورد خود را در این مرحله بشکند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، رضا محمدی از ورزشکاران قدرتی کشور است که تاکنون در رشته های مختلفی همچون دو برعکس رکورد بسیاری از ورزشکاران را زده است، روز گذشته (31 شهریورماه) به یاد شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس با پاهای بسته پله های برج میلاد را با هدف ثبت رکورد جدیدی در یادمان ملی ایرانیان بالا رفت. او موفق شد 1693 پله برج میلاد را در مدت زمان 39 دقیقه و 15 ثانیه طی کند. این در حالی است که زمان ثبت رکورد قبلی 40 دقیقه بود و او روز گذشته موفق شد که ...

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، رضا محمدی از ورزشکاران قدرتی کشور است که تاکنون در رشته های مختلفی همچون دو برعکس رکورد بسیاری از ورزشکاران را زده است، روز گذشته (31 شهریورماه) به یاد شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس با پاهای بسته پله های برج میلاد را با هدف ثبت رکورد جدیدی در یادمان ملی ایرانیان بالا رفت.

او موفق شد 1693 پله برج میلاد را در مدت زمان 39 دقیقه و 15 ثانیه طی کند. این در حالی است که زمان ثبت رکورد قبلی 40 دقیقه بود و او روز گذشته موفق شد که رکورد خود را در طی کردن پله های برج میلاد با پاهای بسته بشکند.

مراسم ثبت رکورد این ورزشکار با حضور نمایندگان سازمان جهانی “ایمارو” ( سازمان جهانی ثبت رکورد ورزشکاران) در برج میلاد برگزار شد.

این برای نخستین بار است که یک ورزشکار قصد دارد با پاهای بسته ۱۶۹۳ پله برج میلاد را بالا رود.

 

خبرنگار: نرگس محمدی

گزارشگر : milad-author