Menu

هیاهوی جوانی بر بلندای برج میلاد

مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش های الکترونیک ایران با حضور جمعی از جوانان پرشور و علاقه مند به بازی های رایانه ای ازدوم مهرماه در برج میلاد آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، این روزها تعداد جوانان مراجعه کننده به برج میلاد افزایش یافته تا  بار دیگر و بعد از چند ماه دوری از یکدیگر شور و اشتیاق جوانی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.  شرکت کنندگان این دوره از بازی های رایانه ای، حالا باید در کنار رقابت با یکدیگر ، پروتکل های بهداشتی را هم رعایت کنند تا در این شرایط ویژه ، یک رقابت سالم را تجربه کنند. فریاد و هیاهو در گالری شرقی برج میلاد وصف ناپذیر است، جوانان هر کدام تلاش می کنند تا  گوی سبقت  را از یکدیگر  بربایند در زدن...

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، این روزها تعداد جوانان مراجعه کننده به برج میلاد افزایش یافته تا  بار دیگر و بعد از چند ماه دوری از یکدیگر شور و اشتیاق جوانی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

 شرکت کنندگان این دوره از بازی های رایانه ای، حالا باید در کنار رقابت با یکدیگر ، پروتکل های بهداشتی را هم رعایت کنند تا در این شرایط ویژه ، یک رقابت سالم را تجربه کنند.

فریاد و هیاهو در گالری شرقی برج میلاد وصف ناپذیر است، جوانان هر کدام تلاش می کنند تا  گوی سبقت  را از یکدیگر  بربایند در زدن گل از صفحه مونیتور کامپیوتر به یکدیگر. تلاش هایشان پایانی ندارد تا زمان انتخاب شدن در  دور اول مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک جمهوری اسلامی ایران.

این  دور از مسابقات انتخابی لیگ تابستانه تیم ملی  ورزش‌های الکترونیک ایران با مشارکت فدراسیون ورزش‌های همگانی و وزارت ورزش و جوانان از دوم مهر ماه در مجموعه برج میلاد آغاز شده است.

گالری شرقی برج میلاد  را ترک می کنم در شرایطی که رقابت سختی میان جوانان شکل گرفته است و داوران در حال انتخاب بهترین ها  هستند برای لیگ تابستانه. جوانانی که نفس هایشان حبس است برای اعلام رای هیات داوران.

گزارش از : نرگس محمدی

گزارشگر : milad-author