Menu
جستجو

اخبار

راه اندازی دفتر و نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه (PMO) در برج میلاد

راه اندازی دفتر و نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه (PMO) در برج میلاد

دفتر ونرم افزار مدیریت و کنترل پروژه (PMO) در شرکت برج میلاد راه اندازی شد و تاریخچه تمامی پروژه های این مجموعه در این نرم افزار باقی خواهد ماند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، مجتبی توسل مدیرعامل شرکت برج میلاد در جلسه با معاونان و مدیران این مجموعه ضمن تشکر از تلاش و همت آنها برای راه اندازی این نرم افزار گفت: باعث افتخار و خوشنودی است که مجموعه برج میلاد توانسته این نرم افزار را راه اندازی کند و امیدواریم که الگوی خوبی برای سایر بخش های شهرداری تهران باشد.

وی ادامه داد: مدیریت و کنترل پروژه از مسائل اصلی هر سازمانی است و همواره باید ابزار آن برای هر مدیری در هر زمانی فراهم باشد. با راه اندازی این نرم افزار، زین پس هر مدیر یا معاونی به برج میلاد بیاید می تواند روند اجرای پروژه ها، بودجه پروژه، سوابق اجرا، مشکلات اجرایی یک پروژه و ... را به تاریخ، روز و سال مشاهده کند.

بگفته توسل راه اندازی این نرم افزار اتفاق خوبی برای مدیران امروزی و آینده است. تا پیش از این سابقه سیستمی در اجرای پروژه ها وجود نداشت و انتقال سابقه پروژه ها بصورت نفر به نفر بود، اما امروز با راه اندازی این نرم افزار هر کسی می تواند تصویر واضحی از هر پروژه در هر بخش از برج میلاد داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، در پایان این جلسه مدیر عامل برج میلاد از پرسنل و مدیران برای همدلي و همکاری در راه اندازی این سامانه تقدیر  به عمل آورد.

خبرنگار: نرگس محمدی

تاریخ انتشار: 1399/12/02

آخرین اخبار