Menu
جستجو

اخبار

معرفی ظرفیت های مخابراتی برج میلاد تهران  به اپراتورهای تلفن همراه و شرکت های دارای پروانه FCP

معرفی ظرفیت های مخابراتی برج میلاد تهران به اپراتورهای تلفن همراه و شرکت های دارای پروانه FCP

جمعی از مدیران فنی شرکت های FCP به همراه مدیران اپراتورهای تلفن همراه در نشستی مشترک با معاون فنی شرکت ارتباط مشترک شهر و معاون فنی و عمرانی برج میلاد تهران دیدار و در خصوص  افزایش ظرفیت های مخابراتی این برج  گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، مهدی علیپور معاون فنی و عمرانی برج میلاد در این جلسه گفت: برج میلاد از همان ابتدا به عنوان یک برج مخابراتی –تلویزیونی ساخته شد که از بدو تاسیس و افتتاح این برج   به دلیل تغییر رویکردها و سیاست ها، علی رغم استفاده از ظرفیت مخابراتی و ایجاد یک دیتا سنتر در این برج ، همچنان دارای پتانسیل های مخابراتی بوده  و میتوان از ظرفیت های آن با نگاهی نو و انگیزه ای بزرگ جهت یک جهش بلند گام برداشت  و امروز با توجه به توسعه تکنولوژی وخطوط ارتباطی می توان از این ظرفیت به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

وی ادامه داد: بخشی از این ظرفیت قرار است در اختیار صدا و سیما قرار گیرد که امیدواریم تا پایان سال جاری این اتفاق بیافتد، اما باید گفت که ظرفیت های مخابراتی برج بسیار بالاست و از همه دوستان دعوت می کنیم که از این ظرفیت به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

در ادامه این جلسه مهندس بازگیر معاون فنی شرکت ارتباطات مشترک شهر گفت: در بازدیدی که از طبقات مخابراتی برج میلاد داشته ام، ظرفیت این مجموعه را بسیار گسترده تر از آنچه که معرفی شده است، دیده ام و پیشنهاد من به تمام اپراتورهای تلفن همراه این است که نباید از این ظرفیت و فرصت ایجاد شده غافل شد.

در ادامه این جلسه، بهنام رضایی مدیر مخابرات برج میلاد به بخشی از این ظرفیت ها شامل فضاهای مخابراتی،کاربران بیسیم های رادیویی ، رادیو و تلویزیون و همچنین  ماموریت های برج در حوزه ICT ، از جمله تسهیل ارتباطات شهر تهران از طریق شاهراه ارتباطی برج میلاد اشاره  کرد و در ادامه صحبت هایش، به  تشریح فضاهایی که در آینده پتانسیل این را داراست تا مورد بررسی و بهره برداری قرار گیرد پرداخت.

در پایان این جلسه تمامی مدیران اپراتورهای تلفن همراه و مخابرات از طبقات مخابراتی برج میلاد بازدید کردند و مقرر شد این مدیران تمامی پیشنهادات خود را به صورت مکتوب به شرکت ارتباطات مشترک شهر جهت بررسی بیشتر و تصمیم گیری شهرداری تهران در خصوص نحوه بهره برداری اعلام کنند.

تاریخ انتشار: 1399/12/06

آخرین اخبار