Menu
جستجو

اخبار

برج میلاد میزبان تداکس ‌۲۰۲۱ با عنوان «تار و پود آینده‌مان» شد

برج میلاد میزبان تداکس ‌۲۰۲۱ با عنوان «تار و پود آینده‌مان» شد

رویداد سالانه‌ TEDxTehran در روز پنجم شهریور ماه ۱۴۰۰ از محل برج میلاد تهران به نخبگان ایرانی سلام می‌کند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، این رویداد به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد تا مخاطبین بتوانند بدون نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا از محتوا، فعالیت‌های مجازی و شبکه‌سازی رویداد استفاده کنند.

در این رویداد سخنرانانی چون رامین حیدری فاروقی، علی شهرآشوب، مجید عرفانیان، سولماز موگویی، علیرضا جلیلی، آرمان نوروزی، سهراب راهوار، علیرضا شفیعی تبار، زهرا طولابی و امین تقی پور در زمینه‌های گوناگونی چون فناوری، فلسفه، علم، امور بشردوستانه، مدیریت، طراحی و موسیقی سخن می‌گویند.

کنفرانس تداکس تهران از سال ۱۳۹۱ با هدف «نشر و گسترش ایده‌های ارزشمند» فعالیت می‌کند و به‌عنوان بزرگترین رویداد تداکس در خاورمیانه تا کنون ده‌ها رویداد کوچک و بزرگ برگزار کرده است.

این کنفرانس با مجوز رسمی TED و مرکز شتابدهی نوآوری پارک فناوری پردیس، همچنین با حمایت سازمان‌های پیشرو و نوآوری چون اینترنت زیتل و اپلیکیشن کرفس برگزار می‌شود. برج میلاد تهران به‌عنوان خانه‌ نخبگان ایرانی میزبان این رویداد است.

علاقمندان به شرکت در این رویداد مجازی می‌توانند حداکثر تا روز چهارشنبه سوم شهریور با مراجعه به وب‌سایت www.tedxtehran.com ثبت نام کنند.

تاریخ انتشار: 1400/05/31

آخرین اخبار