Menu
جستجو

اخبار

مدیرعامل برج میلاد: برج میلاد به الگوی تراز برنامه‌های فرهنگی و هویت بخش تبدیل می شود

در مراسمی با حضور مدیران شهری تهران، عباس حیدری به عنوان مدیرعامل جدید برج میلاد معرفی و از تلاشهای مجتبی توسل مدیرعامل سابق تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، آیین تکریم و معارفه مدیران عامل سابق و جدید این برج، با حضور تعدادی از مدیران شهری برگزار شد.

در این مراسم عباس حیدری به مدیرعامل جدید برج میلاد معرفی و از زحمات مجتبی توسل مدیر پیشین این مجموعه قدردانی شد.

در ابتدای مراسم، مجتبی توسل با تقدیر از زحمات تمامی همکاران برج میلاد گفت: همواره از تلاشهای دلسوزانه پرسنل برج تقدیر کردهام؛ نیروهایی که برخی از آنها از زمان ساخت این مجموعه حضور داشتند و با سابقه چند ساله مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: مجموعه برج میلاد ظرفیتی بی بدیل برای پایتخت ایران به شمار میرود و همچون گنجی برای همه شهروندان و بلکه ایرانیان خواهد بود البته گاهی حس میشود این برج به عنوان مجموعهای متصل به شهرداری مورد توجه قرار نگرفته است.

مدیرعامل سابق برج میلاد با بیان اینکه برج میلاد از اسفند ۹۸ و به خاطر شیوع کرونا رو به تعطیلی رفت خاطرنشان کرد: با این حال فعالیتهای این مجموعه تعطیل نشد و برنامهریزی ویژهای هم برای دوران پساکرونا صورت گرفته به طوری که موفق شدیم چندین پروژه را با سرمایهگذاری بخش خصوصی به سرانجام برسانیم .

در ادامه این مراسم، سخنرانی کوتاه مدیرعامل جدید برج میلاد بود؛ وی با تشکر از زحمات تمامی پرسنل و مدیریت قبلی برج خاطرنشان کرد: از شهردار تهران و معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تشکر میکنم که در این حوزه به من اعتماد کردند.

عباس حیدری افزود: تهران کلانشهر جهان اسلام در حوزه تمدن اسلامی است و نقش مهمی در حوزه ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی و هویت بخشی انقلابی دارد و در این بین، برج میلاد به عنوان مهمترین نماد شهر، میتواند در تحقق این شعار نقشآفرینی کند.

وی تصریح کرد: برج میلاد جایگاه مهمی در زندگی فرهنگی و اجتماعی شهروندان تهرانی دارد بنابراین این مکان باید به پاتوق فرهنگی و جایگاهی برای حضور اهالی هنر و رسانه و نیز تحقق سرمایه اجتماعی مورد انتظار مدیریت جدید شهرداری تهران تبدیل شود و این مهم با اجرای برنامه‌های فرهنگی فاخر و هویت بخش در دوره جدید جزو اولویتها خواهد بود.

تاریخ انتشار: 1400/09/02

آخرین اخبار