Menu
جستجو

اخبار

بازدید مدیر شبکه تلویزیونی افق از برج میلاد

مدیرشبکه تلویزیونی افق به همراه تهیه کنندگان این شبکه و مدیرعامل برج میلاد، از بخش های مختلف این مجموعه فرهنگی و گردشگری بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، سلیم غفوری مدیر شبکه تلویزیونی افق  به همراه عباس حیدری مدیرعامل برج میلاد از طبقات سازه راس، استودیو برج میلاد و سالن های نمایشگاهی بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید سلیم غفوری در گفتگو با روابط عمومی برج میلاد ضمن استقبال از همکاری های دوجانبه میان برج میلاد و شبکه افق گفت: برج میلاد زیرساخت های بسیار خوبی برای توسعه گردشگری پایتخت و حتی گردشگری ملی دارد و اگر بخش های جانبی برج مثل شهربازی و بولینگ و جامپینگ افتتاح شود قطعاً اقبال بازدید کنندگان برای بازدید از این مجموعه بیش از پیش خواهد شد.

وی ادامه داد: این مجموعه در دوران پساکرونا می تواند به مجموعه ای موفق برای  رسیدن به قطب گردشگری پایتخت تبدیل شود و با توجه به روند کاهشی مبتلایان به بیماری کرونا امیدواریم که این مجموعه هر روز میزبان بازدیدکنندگان بیشتری از سراسر دنیا و کشور باشد.

غفوری همچنین تصریح کرد: باید به صنعت گردشگری که در این دو سال تقریبا درهمه جای جهان رو به تعطیلی بود، کمک و این صنعت را تبلیغ کرد. شبکه افق آمادگی خود را برای  انجام فعالیت های مشترک فرهنگی- اجتماعی و کمک به رونق گردشگری برج میلاد اعلام می کند که البته باید مقدمات آن از جمله انعقاد تفاهم نامه فی مابین انجام شود.

تاریخ انتشار: 1400/09/10

آخرین اخبار