Menu
جستجو

اخبار

بازدید مدیر رادیو جوان از برج میلاد / مدیر رادیو جوان پیشنهاد راه اندازی گردشگری مجازی برج میلاد را داد

بازدید مدیر رادیو جوان از برج میلاد / مدیر رادیو جوان پیشنهاد راه اندازی گردشگری مجازی برج میلاد را داد

 مدیر شبکه رادیویی جوان با حضور در برج میلاد ضمن دیدار با مدیرعامل برج میلاد، از بخش های مختلف این مجموعه بازدید و همچنین پیشنهاد راه اندازی گردشگری مجازی را برای افزایش مخاطبان بیشتر برج میلاد داد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، علیرضا مقصودی مدیر شبکه رادیویی جوان ضمن دیدار با عباس حیدری، از بخش های مختلف برج شامل موزه مشاهیر، گنبد آسمان، سکوی دید باز و ... بازدید کرد.

 

وی در حاشیه این دیدار از حضور فعال و پرانرژی نیروهای برج میلاد ابراز خرسندی کرد و گفت: برج میلاد در قلب تهران است و مجموعه ای تفریحی و مفرح برای شهروندان است. این سازه منحصر به فرد می تواند محل رویدادهای مهم فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای برای شهروندان باشد و بار دیگر شاهد حضور گسترده مردم باشیم.

 

مقصودی با اشاره به جذابیت های خاص موزه مشاهیر افزود: در موزه های برج میلاد نگاه های هویتی، هویت تاریخ اسلام و انقلابی به مردم منتقل می شود و فضایی فراهم شده است که امروز با کاهش مبتلایان بیماری کرونا، شهروندان می توانند پس از دو سال مجدداً از این مکان فرهنگی بازدید کنند.

 

مدیر شبکه رادیویی جوان در ادامه درباره راهکارهای افزایش مخاطبان این مجموعه در دوران پسا کرونا گفت: فکر می کنم برج میلاد جدای از سازه منحصر به فرد و ویژه، مکانی برای ارتباط گیری گسترده با مردم است و رسانه ملی می تواند از اینجا با مردم ارتباط برقرار کند و ما می توانیم بعنوان شبکه رادیویی جوان سیگنال های امید بخشی به مردم از همین مکان منتقل کنیم تا آنها نیز ترغیب به بازدید از این مجموعه شوند. از سوی دیگر بسیاری از مردم هستند که در سراسر ایران می خواهند از این برج بازدید کنند که متاسفانه شرایط برای همه در حال حاضر امکانپذیر نیست و فکر می کنم که الان زمان خوبی برای راه اندازی گردشگری مجازی این مجموعه است.

 

وی ادامه داد: کرونا به غیر از مشکلات بسیاری که برای ما ایجاد کرد، اتفاقات خوبی هم برای ما داشت که یکی از آنها ارتباط گیری مردم از راه دور بود. مردم دوست دارند که مسافر بلندترین برج مخابراتی کشور باشند و با راه اندازی گردشگری مجازی آرزوی بسیاری از مردم ایران برآورده می شود. برج میلاد زیرساخت های لازم را دارد و با همکاری مشترک می توان به پلتفرم مشخص برای راه اندازی این بخش رسید.

تاریخ انتشار: 1400/09/16

آخرین اخبار