Menu
جستجو

اخبار

معاون فنی و نگهداشت برج میلاد خبر داد: راه اندازی سیستم هوشمند سازی تجهیزات مکانیکال و الکتریکال/ تعیین تکلیف طبقه مخابراتی برج میلاد

معاون فنی و نگهداشت برج میلاد خبر داد: راه اندازی سیستم هوشمند سازی تجهیزات مکانیکال و الکتریکال/ تعیین تکلیف طبقه مخابراتی برج میلاد

معاون فنی و نگهداشت برج میلاد از راه اندازی سیستم هوشمند سازی تجهیزات مکانیکال و الکتریکال این مجموعه و  پایش و رصد شبانه روزی از این تجهیزات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد،حسین هادی بیگلو به همراه جمعی از مدیران این معاونت صبح امروز (10 اردیبهشت ماه) از فضاهای مخابراتی از جمله سایت مخابراتی برج در ترازهای 080 و 01 بازدید کرد.

وی  در گفتگو با مدیر پروژه آسیا تک که در مجموعه برج میلاد حضور داشت ، از کم و کیف کار، نحوه تردد ، اقدامات انجام شده و  برنامه های آینده این  شرکت آگاه شد.

بیگلو با ارائه پیشنهاداتی به مدیران زیرمجموعه خود گفت: مجموعه برج میلاد باید، سیستم هوشمند سازی تجهیزات مکانیکال و الکتریکال را راه اندازی کند.  پایش این سیستم ها باید به  صورت مانیتورنگ از تجهیزات باشد و بزودی این اقدام انجام خواهد شد.

بیگلو با حضور در سایت رادیو – تلویزیونی برج میلاد به بررسی تراز 088 پرداخته و پیگیر وضعیت قرارداد آن ، جهت راه اندازی این ترازشد و اعلام کرد که باید تکلیف این طبقه بزودی مشخص شود.

معاون فنی و نگهداشت برج میلاد در بازدید از تراز رادیویی 092 که مربوط به ارتباطات رادیویی است،  از نزدیک با مشکلات کاربران رادیویی برای تردد و نصب تجهیزات رادیویی آشنا و پیشنهاداتی را برای افزایش بهره وری این فضاها ارائه کرد.

تاریخ انتشار: 1401/02/11

آخرین اخبار