Menu
جستجو

اخبار

معاون فنی و نگهداشت برج میلاد:  برج میلاد باید از دیدگاه بصری در بالاترین قله ایستاده باشد

معاون فنی و نگهداشت برج میلاد: برج میلاد باید از دیدگاه بصری در بالاترین قله ایستاده باشد

.معاون فنی و نگهداشت برج میلاد ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجموعه بر جذب گردشگر تاکید کرد و گفت: برج میلاد باید از دیدگاه بصری در بالاترین قله ایستاده باشد

به گزارش روابط عمومی برج میلاد ،حسین هادی بیگلو ظهر امروز (12 اردیبهشت ماه) به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان فنی معاونت فنی و نگهداشت برج میلاد از بخش های مختلف برج میلاد بازدید و پیشنهاداتی را برای جذب گردشگر، پیاده سازی بهتر مدیریت بحران و بهینه سازی فضاهای پیرامونی ارائه کرد.
وی در این بازدید ضمن تاکید بر بهسازی فضاهای جنبی برج برای جذب گردشگر گفت: برج میلاد باید از دیدگاه بصری در بالاترین قله ایستاده باشد و باید این نگاه را سرلوحه فعالیت ها و اقدامات خود در این مجموعه قرار دهیم.
بگفته بیگلو ،وجود تجهیزاتی همچون پرده باران ، آبراههای باغ ایرانی ، ساعت خورشیدی و آبنماهای موجود در برج و اطراف آن میتواند به جذب گردشگر در برج میلاد کمک کند.
معاون فنی و نگهداشت برج میلاد همچنین از فضاهای پیرامونی برج  بازدید کرد و گفت:  بهینه سازی فضاهای پیرامونی و اقدامات لازم در راستای ارتقا سطح کیفی مجموعه و افزایش بهره وری برای بازدید کنندگان حوزه های فضای سبز و  ابنیه از ضروریات است که باید به فوریت در دستور کار قرار گیرد.

تاریخ انتشار: 1401/02/12

آخرین اخبار