Menu

بازدید مدیرعامل سازمان آتش نشانی و مدیر کل امورایثارگران شهرداری تهران از نمایشگاه تاریخ آتش نشانی در برج میلاد

مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران به همراه مدیرعامل سازمان آتش نشانی صبح امروز ( سوم مهرماه) از بخش های مختلف نمایشگاه تاریخ آتش نشانی در سکوی دید باز برج میلاد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، رضا جلالی مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران در حاشیه این بازدید، این نمایشگاه را بسیار مفید برای شهروندان دانست و گفت: بسیاری از شهروندان از تاریخ آتش نشانی و همچنین ایثارگری‌های آتش نشانان اطلاع چندانی نداشتند و این نمایشگاه بخوبی روایتگر تاریخ آتش نشانی در پایتخت است. در این بازدید معاون طرح و برنامه، معاون آموزش، حراست، بازرسی، پشتیبانی عملیات سازمان آتش نشانی نیز حضور داشتند. اولین نمایشگاه موزه ملی ایمنی و آتش نشانی به مناسبت هفتم مهرماه سالروز...

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، رضا جلالی مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران در حاشیه این بازدید، این نمایشگاه را بسیار مفید برای شهروندان دانست و گفت: بسیاری از شهروندان از تاریخ آتش نشانی و همچنین ایثارگری‌های آتش نشانان اطلاع چندانی نداشتند و این نمایشگاه بخوبی روایتگر تاریخ آتش نشانی در پایتخت است.

در این بازدید معاون طرح و برنامه، معاون آموزش، حراست، بازرسی، پشتیبانی عملیات سازمان آتش نشانی نیز حضور داشتند.

اولین نمایشگاه موزه ملی ایمنی و آتش نشانی به مناسبت هفتم مهرماه سالروز ایمنی و آتش نشانی در سکوی دید باز برج میلاد برپا شده و این نمایشگاه تا ۱۰ مهرماه میزبان شهروندان است.

برج میلاد همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۲ پذیرای علاقه مندان است.

خبرنگار: نرگس محمدی

گزارشگر : milad-author